Při vyhlašování výsledků žebříčku TOP Odpovědná firma roku jsme se letos mohli radovat. Ocenění 14. ročníku se rozdávala ve středu 18. října v prostoru Továrna v pražských Holešovicích a my jsme, jako v předchozích letech, neodcházeli s prázdnou.TOP_Strategie diverzity zlato

Podařilo se nám uspět v kategorii Strategie diverzity, a to umístěním rovnou na nejvyšší příčce. Zabodovali jsme tak mezi dalšími firmami, které podporují rozmanitost a inkluzi na pracovišti a věnují se otevřenosti firemní kultury.

Dlouhodobě se ve firmě snažíme vytvářet takové prostředí, které bude motivační jak po pracovní, tak po osobní stránce. A co pro to děláme konkrétně?

Diverzita_a_inkluzeTyto projekty a aktivity vznikají i díky vám, vašim připomínkám a zpětné vazbě. Proto kdykoliv máte možnost, tak se nebojte vaše návrhy vyslovit nahlas.

TOP Odpovědná firma je nezávislý systém ratingu, který oceňuje společnosti, které se dlouhodobě a strategicky věnují rozvoji společnosti, snižování dopadu na životní prostředí a přinášejí inovativní řešení. Ocenění je udělováno nezávislou platformou pro odpovědné podnikání Byznys pro společnost.

V letošním ročníku bylo přihlášeno více než 100 strategií a projektů, ze kterých vybírala odborná porota. Na výběru vítězů se jako členky poroty podílely také naše kolegyně Andrea Palánová (HRS) a Pavla Žížalová (Public sector advisory) .

Podívejte se také, jaká další ocenění jsme získali a jaké jsou naše aktivity firemní odpovědnosti.