Spolupráce, prototypování, inovace. Pražské Experience Center PwC je místo, kde se nápady mění v realitu. Našich služeb využilo několik týmů profesionální prestižních firem, s nimiž jsme pracovali na nových strategiích v oblasti IT, technologií či pokročilých datových, robotických digitálních řešení s důrazem na inovace a na zákaznickou zkušenost. V druhé polovině roku 2018 jsme u nás uspořádali 128 různých přístupných i uzavřených akcí s více než 3 tisícovkami účastníků a každá byla něčím výjimečná. Pojďme si připomenout 5 nejzajímavějších akcí podle Jána Urigy, lídra Experience Centra.

Uriga_experience

Hned prvním tipem jsou rovnou tři akce. Experience Center totiž hostilo třídílný podzimní seriál workshopů s tématem Change management v projektové praxi, který pořádala pražská organizace České komory PMI. Probíraná témata? Change management pro projekťáka = abys byl 3x úspěšnější. Taktiky vyjednávání s náročným klientem. Konkrétní nástroje change managementu − jak vytvořit sense of urgency, jak efektivněji řídit stakeholdery, change readiness assessment. Tři akce, třikrát plno!

Personality & PwC Prosecco AfterWork – aneb jak dostat za 50 dní 50 důležitých manažerů na jedno místo. Co vzniklo původně jako sázka dvou byznysmenů, byla nakonec úspěšná networkingová akce. Ján Uriga, lídr pražského Experience Centra, na ní mluvil o behaviorální ekonomii a jejím využití.

Jakým technologiím bude patřit budoucnost? Bude mezi ně patřit i blockchain? Budoucnosti nejen finančního odvětví se věnoval workshop Implementing Blockchain ve spolupráci s AmCham a aliancí Blockchain Connect, jejíž součástí je i PwC. Hlavními tématy byly důvěra, bitcoin vs. blockchain i limity využití blockchainu.

Na závěr dvě akce, které umí i díky svému formátu vtáhnout do dění a pro které je Experience Center to pravé místo. Při simulátoru Investigate si právníci z předních advokátních kanceláři mimo jiné vyzkoušeli, jak se hledají důkazy kartelového podvodu v záplavě firemní dokumentace, rozhodovali se, zda se věnovat spíše smazaným emailům, nebo textovým zprávám podezřelých, či se soustředit na výsledky datové analýzy a business intelligence. Nakonec bylo jejich úkolem správně určit, kdo z firmy byl zapojen v jednotlivých podvodných schématech.

Skvěle se vyvedlo i několik dějství Cyber Areny, která umožňuje zažít kybernetický útok na základě reálné infrastruktury firmy a dává hráčům-manažerům know-how ohledně způsobů, jak se efektivně bránit, jak zlepšit komunikaci v rámci různých týmů a jak posunout bezpečnost firmy na novou úroveň. Ačkoliv společnosti, které přišly otestovat své schopnosti, jmenovat nemůžeme, pro veřejnost jsme měli otevřeno například při akci konference Forbes Next Big Thing.

A kdy se k nám do Experience Centra přijdete podívat vy? Stačí se podívat na seznam akcí v PwC a vybrat si.