Partner PwC Jiří Zouhar se od ledna stává novým členem regionálního leadershipu PwC pro střední a východní Evropu (Central and Eastern Europe - CEE). Jiří, který dosud vedl Assurance v České republice, tak bude nově zodpovědný za strategický rozvoj a koordinaci těchto služeb v sedmadvaceti zemích regionu. 

“Velmi si vážím příležitosti, které se mi spolu s rolí nového CEE Assurance leadera dostává. Těším se na rozmanitost, jedinečnost a bohaté příležitosti, které práce napříč bezmála třemi desítkami zemí obnáší. Mým úkolem bude naše služby posouvat dál a budovat důvěru v to, na čem v současném prostředí skutečně záleží,” říká nový CEE Assurance Leader Jiří Zouhar.

 

Změna se projeví i ve vedení PwC Česká republika. Dřívější Jiřího roli Assurance leadera bude zastávat Tomáš Kuča, který dosud vedl týmy Broader Assurance Services (BAS). Auditní služby bude nově v leadershipu zastupovat Michal Stránský. 

 

PwC CEE je síť firem, která se skládá ze samostatných právních subjektů v souladu s platnými místními zákony a předpisy. V současné době má PwC CEE 11 000 zaměstnanců, včetně více než 260 partnerů, kteří pracují ve 49 kancelářích ve 27 zemích regionu.